Partnerzy

Firma WAGNER jest wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.
Naszymi klientami są zarówno zakłady przemysłowe jak i rzemieślnicze oraz odbiorcy indywidualni.
Dla osiągnięcia wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów stosujemy innowacyjne metody marketingowe, przyszłościową technikę wytwarzając produkty o najwyższej jakości.
Innymi słowy: Zawsze aktualna technologia do nowych zastosowań. Światowy zasięg działania. Marka WAGNER obecna jest poprzez sieć krajowych przedstawicielstw i firm współpracujących w ponad 50 krajach świata.

logo firmy montserrat designFirma Montserrat Design jest pracownią architektury wnętrz z Warszawy. Studio oferuje usługi dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko cenny czas, ale także pozostawić to zadanie w rękach profesjonalistów, dla których projektowanie jest pasją. Montserrat Design Sp. z o.o. pomaga dopasować projekt do indywidualnych potrzeb Klienta. Projektanci i architekci, kierując się nowymi trendami, przedstawią najlepsze rozwiązania, które łączą wymagania Klienta z jak najlepszym wykorzystaniem powierzchni. Dlatego oferta, zawsze tworzona jest indywidualnie, pod konkretne, unikatowe potrzeby i wymagania. Zaprojektowane wnętrza cechuje połączenie użyteczności z wyrafinowaną estetyką. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi wykonawcami pozwalają stworzyć przestrzeń od fazy projektowej, poprzez nadzór, dobór materiałów, wskazanie detalu, po kompleksowe wyposażenie każdego wnętrza.
Firma Cedat Sp. z o. o. rekomenduje pracownie Montserrat Design na terenie województwa mazowieckiego, jako sprawdzonego i zaufanego Partnera.

Pracownia architektoniczno – projektowa INVENT DECO tworzy wyjątkowe projekty wnętrz, architektury oraz projekty terenów zielonych. W ścisłej współpracy z inwestorem proponuje indywidualnie dopasowane projekty i na pierwszym miejscu stawia jego satysfakcję i do jego wytycznych i oczekiwań dopasowuje prezentowane pomysły projektowe.Pracownia działa w oparciu standardy od poznania oczekiwań, poprzez różnorodne propozycje rozwiązań, po realizacje przygotowanego projektu również z zapewnieniem kompleksowej obsługi wykonawczej i dostaw materiałów wykończeniowych.Projektanci pracowni kierując się innowacyjnymi trendami, przedstawiają najlepsze rozwiązania, które połączą wymagania Klienta z jak najlepszym wykorzystaniem funkcji użytkowych. Współpracując ze specjalistami z wielu dziedzin, pracownia proponuje projekty wnętrz nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również nowatorskie pod względem technicznym.

 


 

 

Language
pl en de ru
Mapa strony